TARİHE SAHİP BİR KURUM

1986 yılında Ahmet ÇINAR tarafından kurulan ÇINAR ENDUSTRİ ÜRÜNLERİ, ailenin ikinci jenerasyonuyla birlikte günümüze ulaştı. Kurumumuz çeviklik, sorumluluk ve profesyonelliğe dayalı çalışmamızı koruyarak ve geliştirerek, yıllar içerisinde büyüdü ve gelişti.

4000m² kapalı alana sahip tesisiyle, ÇINAR ENDUSTRİ ÜRÜNLERİ metal işleme konusundaki tecrübesini sizlerle paylaşmaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAĞIMIZDIR

Müşteri portfolyomuz genellikle yerel fakat yurt dışına ihracat yapan firmalardan oluşmaktadır. Dolayısıyla karşılaştığımız çeşitli ve zorlu talepler, çalışma prensiplerimizle ilgili size fikir verecektir.

Tüm departmanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ortağımızdır anlayışıyla, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için mümkün olan en yüksek standartlarda sizlere cevap vermektedir.

GÜVENİLİRLİK, İNOVASYON VE REKABET

ÇINAR ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ olarak her zaman fabrikamızı, makine parkurumuzu ve çeşitli yardımcı yazılımları en modern şekilde yenilemekteyiz. ÇINAR ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ müşterilerine her zaman en iyi çözümleri, ileri derecede hizmetle sunmaktadır. Sürekli ve güvenilir şekilde her zaman sizlerin taleplerine cevap vermeye hazırız.

Konusunda uzman kadromuz ve zengin ekipmanlarımızla, her türlü projelerinize zamanında, her zaman en uygun fiyatlarla sizlere cevap vermekteyiz.

ÇOK YÖNLÜLÜK VE TAM HİZMET

Yıllardır ısıtma-soğutma-havandırma, tekstil sanayi,plastik sanayi,teşhir elemanları,  elektrik,  gemicilik gibi birçok sektöre hizmet vermekteyiz. Bu da bizlere farklı boyutlarda, birçok ham madde türü ve geniş malzeme kalınlığı yelpazesiyle üretim yapmak konusunda deneyim kazandırdı.Uluslararası standartlar ile yerel deneyimlerin sentezinden oluşan hizmet anlayışımızla üretiğimiz ürünler iş ortaklarımız vasıtasıyla başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ulaşmaktadır.

0
Yıllık Tecrübe
0
Mutlu Müşteri
0
Başarılı Proje